• profesionálne projekty pre gastroprevádzky

Projekty kuchyne

Školská kuchyňa

Kvalitné dispozičné riešenie gastro prevádzky nie je len o správnom zakreslení gastro zariadení, ale aj v optimálnom ergonomickom riešení. Skladové hospodárstvo, príprava, varná časť, výdaj jedál aj umývanie riadu, by mali čo najefektívnejšie využívať priestor prevádzky. Každá školská kuchyňa potrebuje návrh kvalitnej gastro technológie, aby sa pracovná sila v kuchyni netrápila, ale užívala si prípravu jedál.

Hotelová kuchyňa

Návrh kuchyne pre hotel obsahuje kvalitný návrh a kvalitnú technológiu. Nepodceňujeme oba tieto atribúty, pretože kvalitný návrh môže pokaziť nekvalitná technológia a kvalitnú technológiu zas môže pokaziť nekvalitný návrh.

Výdajňa jedál

Výdajne jedál pre závodné stravovanie, výdajne jedál pre školy, sociálne domovy, nemocnice.... Samoobslužné aj obslužné výdajne jedál. To všetko v súlade s platnou  vyhláškou aj platných hygienických predpisov. Tak ako je dôležitý návrh kvalitnej technológie, tak je dôležitý kvalitný dodávateľ. Vieme odporučiť, zhodnotiť, prípadne porovnať ponuky od gastro dodávateľov.

 

 

Rýchle občerstvenie

Vypracujeme dispozičné riešenie gastro technológie pre danú gastro prevádzku. Projekt obsahuje presné vyšpecifikované zariadenia v priestore + kompletný zoznam. Pri navrhovaní sa využíva efektívne priestorové rozmiestnenie, optimalizácia procesov prebiehajúcich v kuchyni - skladové hospodárstvo, prípravy, varenie, výdaj jedál a umývanie. To všetko v súlade s platnou  vyhláškou aj platných hygienických predpisov. Tak ako je dôležitý návrh kvalitnej technológie, tak je dôležitý kvalitný dodávateľ. Viem odporučiť, zhodnotiť, prípadne porovnať ponuky od gastro dodávateľov.

O mne

Viac ako 20 ročné skúsenosti v oblasti navrhovania gastroprevádzok. Vždy všetko všade začína kvalitným návrhom, a preto úspechom vašej gastroprevádzky sú navrhy od nás. Sme tu, aby sme tvorili nové a na trhu úspešné gastroprevádzky.